شناخت مزایای صادرات نیسان به کنیا

در حوزه تجارت جهانی صادرات به کشورهای آفریقایی از جمله مسیرهایی است که به عنوان یک فرصت برای گسترش بازارهای خارجی و افزایش درآمد توجه تاجران و صاحبان کسب وکارها را به خود جلب کرده است.

صادرات خودرو مخصوصا نیسان از جمله محصولاتی است که در بازارهای افریقایی جایگاه خوبی پیدا کرده و یکی از این کشورها که در سال های اخیر به عنوان یک مقصد جذاب برای صادرات خودرو شناخته شده است کنیا است با ورود به بازار کنیا تاجران می توانند از مزایای زیادی بهره مند شوند.

 

آراد برندینگ و صادرات نیسان به کنیا

 

کشور کنیا یکی از کشورهای مهم منطقه شرق آفریقا است که در ساحل اقیانوس هند قرار داشته و روند توسعه را طی می کند این کشور در گذشته انگلیس شرق نام داشت و امروزه راه ارتباطی بسیاری از کشورها محسوب می شود و درآمد قابل ملاحظه ای از این طریق به دست می آورد.

مزیت اصلی صادرات نیسان به کنیا

یکی از مزایای اصلی صادرات نیسان به کنیا، وجود جمعیت بزرگ و رو به رشد این کشور است با بیش از ۵۳ میلیون نفر جمعیت، کنیا یک بازار بزرگ و پررونق برای محصولات محسوب می شود و این واقعیت فرصتی عالی برای شرکت هاست تا محصولات خود را به این بازار معرفی کرده و بازاریابی بین المللی خود را گسترش دهند.

 

آراد برندینگ و صادرات نیسان به کنیا

 

کنیا اقتصادی آزاد دارد و محصولات صادراتی خاصی مثل گوشت، قهوه، چای و گل برای ارسال به کشورهای دیگر دارد و درمقابل بازار خوبی برای محصولات دیگر کشورهای دنیا است از جمله این محصولات می توان به خودرو نیسان اشاره کرد.

نیسان صادراتی به کنیا به دلیل رنگ زرد منحصربه فردی که دارد مورد توجه مردمان این منطقه قرار گرفته است همچنین کابین بزرگ آن نظر بسیاری از مردم کنیا را به خود جذب کرده است و به همین دلیل توانسته بازار خوبی را در کنیا از آن خود کند.

صادرات نیسان و ویژگی های آن

صادرات نیسان به کنیا می تواند به عنوان یک فرصت مهم برای خودروسازان ایرانی در حوزه تجارت جهانی محسوب شود اما این موضوع نیازمند آگاهی کامل از شرایط بازار و چالش های موجود، همچنین برنامه ریزی دقیق و موازین دقیق برای ورود به این بازار است.

 

آراد برندینگ و صادرات نیسان به کنیا

 

می توان گفت برای اینکه نیسان به کنیا صادر شود باید بازار به دقت بررسی و شناسایی گردد و این اهمیت زیادی دارد با ورود به بازارهای افریقا و افزایش سهم بازار خود، صادرات به کنیا می تواند به خودروسازان و تاجران کمک کند تا دسترسی به یک بازار جدید با پتانسیل بزرگی را داشته باشند.

خودرو نیسان دارای سه ویژگی مهم است:

  1. داشتن شاسی مقاوم به طوری که با وجود داشتن ظرفیت حدود 2 تن می تواند تا 3 تن را هم جابجا کند.
  2. محور و لاستیک: این ویژگی را هیچکدام از خودروهای سبک ندارند به همین دلیل به نیسان لقب کامیونت نیز می دهند.
  3. گیربکس و دیفرانسیل

 

آراد برندینگ و صادرات نیسان به کنیا

 

در نهایت با توجه به اهمیت استراتژیک بازار کنیا و روابط تجاری با این کشور، فروش نیسان می تواند از نتیجه مناسبی بهره مند شوند و نیز می توانید به صورت مستمر و پیگیر نقاط قوت و ضعف صادرات این محصول را بررسی کنید تا در جهت بهبود عملکرد و افزایش سودآوری اقدامات لازم را انجام دهید.

instagram (1)
whatsapp (1)
telegram (1)
linkedin (1)
facebook (1)
ایتا-removebg-preview
روبیکا-removebg-preview
بله-Photoroom.png-Photoroom

این مطلب چه‌ اندازه برایتان مفید بوده است؟

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *